27 лист. 2022

Вшанування жертв Голодомору
24 лист. 2022

Зустріч зі спортсменами

Сьогодні у гості до нас завітав обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради.
24 лист. 2022

Вітаємо переможців

Завершився чемпіонат Дубровицької міської ради з волейболу серед хлопців 2006р.н. та молодші, який тривав два дні: 15.11.2022р. і 22.11.2022р. у Дубровицькому ліцеї.
23 лист. 2022

Зустріч з військовими парамедиками.

У Заслуцькій гімназії відбулася зустріч з військовими парамедиками. Здобувачам освіти розповіли як убезпечити себе під час обстрілів, провели практичні заняття з надання домедичної допомоги у разі кровотечі, продемонстрували техніку накладання джгута, турнікета та шини у разі переломів. Школярі у знак подяки вручили військовим патріотичні обереги. Наші серця із ЗСУ!
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу
10 лист. 2022

Конференція партнерів Заслуцької гімназії

9 лист. 2022

Написання диктанту

Мова - це код нації, який вирізняє один народ з-поміж інших.
9 лист. 2022

Конференція партнерів Заслуцької гімназії

Конференція партнерів Заслуцької гімназії відбулася за участю педагогів, представників учнівського врядування та батьківської громадськості. Обговорили Стратегію розвитку гімназії, провели SWOT- аналіз: визначили сильні і слабкі сторони, загрози та можливості, цінності закладу.
30 вер. 2022

Змагання до Дня працівника освіти України

30 вересня в Заслуцькій Гімназії були проведені спортивно-оздоровчі змагання.
21 вер. 2022

День Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.