1 вер. 2021

ЮВІЛЕЙ ШКОЛИ

Поліська красуня, наша рідна школа, святкує 20-річний ювілей!Зі святом, рідненька!
23 черв. 2021

Оголошення про конкурс

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Заслуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької міської ради
9 черв. 2021

Оголошення!

8 черв. 2021

"Надія Дубровиччини" -2021 рік

Вітаємо Лущик Вікторію, ученицю 5 класу.
1 черв. 2021

День захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей у Заслуцькому НВК проведено гру “Веселий експрес” та малюнок на асфальті
19 трав. 2021

Нарада при директору

19.05.2021 року відбулася нарада при директору з питання розробки проєкту Плану роботи Заслуцького НВК на 2021-2022 навчальний рік.
13 трав. 2021

Вітаємо!

13.05.21 року за підтримки Рівненської обласної асоціації футболу в м. ДУБРОВИЦЯ відбувся чемпіонат області з футболу серед дівчат 2007 року народження. В ньому прийняли участь команди ДЮСШ м.Дубровиця; ДЮСШ м.Сарни; Костопільський Ліцей інтернат спортивного профілю;Миляцька ТГ , та збірна команда ЗЗСО с.Колки, Залужжя, Заслуччя.
7 трав. 2021

Урок звитяги «ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ»

Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.
22 квіт. 2021

Всесвітній День Землі

В рамках місячника екологічного виховання, який традиційно щороку проходить у квітні, у Заслуцький Заклад Освіти проведено урок для старшокласників "Всесвітній День Землі" та акція "Зелене будівництво України".
13 квіт. 2021

Звіт учнівського комітету ”Фенікс”

13.04.2021 року у Заслуцькому НВК було проведено звіт учнівського комітету ”Фенікс”. А для учасників засідання педагог-організатор Галина БРУЯКА провела тренінг ”Лідер - це я, лідер - це ми, лідер-це дія”.