12 вер. 2022

Акція "Все буде Україна"

12 вересня 2022 року для здобувачів освіти педагогом-організатором Бруякою Г.Г. проведено акцію "Все буде Україна"
1 вер. 2022

Вітання з Днем Знань

Вітаємо Вас з початком нового навчального року! Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.
3 черв. 2022

Засідання педагогічної ради

03.06.2022 року відбулося засідання педагогічної ради, одне з питань якої було "Про підсумки самооцінюваня з напрямків "Освітнє середовище закладу освіти", "Управлінські процеси закладу освіти" , на якій був присутній представник засновника Кухарець М.М., заступник голови Дубровицької міської ради.
1 черв. 2022

Про зарахування учнів до 1 класу

Список зарахованих учнів на 2022-2023 н.р.
27 трав. 2022

Оголошення!!!

Якщо ти навчаєшся в іншому закладі, але бажаєш стати частиною нашої шкільної родини - швидше заповнюй форму!
23 трав. 2022

Запобігання вчиненню неповнолітніми завідомо неправдивих повідомлень про загрозу вибуху

Закон України "Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян"
3 трав. 2022

☝️☝️☝️Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 01 по 31 травня у Заслуцькому НВК Дубровицької міської ради розпочинається прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2022/2023 н.р. за програмою Нової української школи (НУШ).
13 квіт. 2022

Алея Миру

Дорога до храму Божого.... З вірою, що з нами Бог, що скоро будемо святкувати Перемогу, здобувачі освіти Заслуцького НВК долучилися до акції "Посади дерево миру"
13 квіт. 2022