Правила зарахування дітей до ЗДО

Приймання дітей до дошкільного підрозділу проводиться на безконкурсній основі протягом календарного року згідно з наказом  директора гімназії.

1. Для зарахування дитини у дошкільний заклад батькам або особам, які їх замінюють, необхідно подати:

-  заяву на ім’я  директора гімназії  ;

-  медичну довідку про стан здоров’я дитини встановленого зразка;

-  медичну довідку про епідеміологічне оточення;

-  свідоцтво про народження дитини (копію);

-  посвідчення дитини, потерпілої від аварії на ЧАЕС – за наявності такого  (копію);

- посвідчення учасника АТО- за наявності такого (копію);

- документи для встановлення батьківської плати (при наявності такої).

2. За дитиною зберігається місце в дошкільному підрозділі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють,  а також у літній період (75 днів).

3.  місцевих умов  орган управління освітою районної державної адміністрації може вносити  необхідні зміни у встановлений порядок зберігання за дитиною місця в дошкільному підрозділі.

4.  Відрахування дітей дошкільного віку з дошкільного підрозділу може здійснюватися:

- за бажанням батьків або осіб, що їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини (якщо така передбачена) протягом двох місяців.

5.  Батьки або особи, які їх замінюють, попереджаються про відрахування дитини з дошкільного навчального закладу не менш, як за 10 днів.