22 груд. 2021

Свічка-пам’ять Пам'яті жертв голодомору
19 лист. 2021

Тиждень правил дорожнього руху

з 15 по 21 листопада проходив Тиждень правил дорожнього руху.
18 лист. 2021

Засідання учкому

Засідання учкому з питань організації акції"16 днів проти насилля", тижня правового виховання, марафону унікальних проектів.
9 лист. 2021

День української писемності та мови

Буква до букви — І виникло слово. Слово до слова — Звучить рідна мова. І. Січовик
19 жовт. 2021

Всеукраїнський День відповідальності людини

Відтепер 19 жовтня українці відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини Цьогоріч українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина. Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.
14 жовт. 2021

З Днем Захисника України.

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління. Однією з таких традицій у нашому навчальному закладі є «Козацькі забави» напередодні Дня захисника України.
17 вер. 2021

Тиждень Правил дорожнього руху в Заслуцькому НВК

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
11 вер. 2021

День фізичної культури і спорту 2021

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, ветеранів спорту, вчителів фізкультури, спортсменів, активістів спорту – День фізичної культури і спорту. Вітаємо всіх зі святом!
7 вер. 2021

Перше засідання учнівського комітету