20 лист. 2023

Зустріч із воїнами

Зустріч гімназистів з окремим 60 батальйоном ЗСУ "Поліські вовки"
17 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

Букет толерантності Ми різні, але ми разом!
16 лист. 2023

День обіймів та посмішки
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

До Міжнародного дня толерантності проведено вправи: "Паркан відвертості", "Найкращий друг", "Добро і зло", "Чарівні слова відкривають серця", "Як уникнути конфлікту", "Острови толерантності"
13 лист. 2023

Уроки фінансової грамотності

Урок фінансової грамотності від п'ятикласників був проведений сьогодні для здобувачів освіти гімназії
6 лист. 2023

Засідання ради "Фенікс"

Відбулося чергове засідання Ради лідерів «Фенікс» Заслуцької гімназії, під час якого члени ради дізналися про кібербулінг та його типи та обговорили організацію та проведення заходів
6 лист. 2023

Кібербулінг

Безпечне і здорове освітнє середовище є сукупністю умов у закладі освіти, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу фізичної, майнової та/або моральної шкоди, зокрема внаслідок недотримання вимог законодавства щодо кібербезпеки, захисту персональних даних, шляхом фізичного та/або психологічного насильства, експлуатації, дискримінації за будь-якою ознакою, приниження честі, гідності, ділової репутації (булінг (цькування), поширення неправдивих відомостей тощо), пропаганди та/або агітації, у тому числі з використанням кіберпростору.
24 жовт. 2023

Засідання ради старшокласників «Лідер»

Сьогодні відбулося засідання ради старшокласників "Лідер" Дубровицької міської ради. Проведено челендж-знайомство з лідерами та тренінг, під час якого було обрано 3 кандидати на голову ради.
21 жовт. 2023

Засідання педагогічної ради

20 жовтня у Заслуцькій гімназії відбулося засідання педагогічної ради: "Якщо ми будемо сьогодні навчати і виховувати так як вчора, ми вкрадемо у наших дітей завтра".
19 жовт. 2023

Вітання!

16-17 жовтня 2023 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Дубровицької міської ради в рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни» відбувся І (відбірковий) етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ».