2 жовт. 2020

День учителя

Свято День Учителя чекали з нетерпінням усі. Нарешті воно настало. Зранку на педагогів чекали: фотозона фото
10 вер. 2020

Акція "Дякую захисникам України"

Здобувачі освіти Заслуцького НВК активно долучилися до акції "Дякую захисникам України".
27 серп. 2020

Створення нового і безпечного освітнього середовища у Заслуцькому НВК

Освітнє середовище - це частина життєвого, соціального середовища людини, яка виявляється у сукупності усіх освітніх факторів, що безпосередньо або опосередковано впливають на особистість у процесах навчання, виховання та розвитку; є певним виховним простором, в якому здійснюється розвиток особистості. Сучасне освітнє середовище створює неповторне індивідуалізоване та персоналізоване враження, де у кожного є можливість відшукати себе. Середовище школи – це місце, де зустрічаються та взаємодіють не лише учні, вчителі, навколишні мешканці та гості школи, де відбуваються не лише уроки, цікаві зустрічі, свята та концерти, але й лекції та семінари, діють відкриті лабораторії та майстерні у різних галузях науки, мистецтва та технологій.
27 трав. 2020

Увага)))

Перегляньте та ознайомтесь будь ласка!
1 трав. 2020

Пожежна безпека

З настанням сухої вітряної погоди, підвищеною температурою повітря підвищується пожежна небезпека в лісах.
19 бер. 2020

Шановні батьки!

З метою організації навчання з використанням дистанційних технологій в умовах карантину управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації запропоновано опитування для батьків, яке допоможе об’єктивно оцінити ситуацію, за наявності сприятиме вирішенню проблемних питань.
12 бер. 2020

Увага! Карантин!

Повідомляємо усім учасникам освітнього процесу, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року у всіх освітніх закладах запроваджено карантин через коронавірус із 12.03.2020 року по 03.04.2020 року включно.
11 бер. 2020

Нас єднає Шевченкове слово

Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон… Л.Костенко
20 лют. 2020

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого для учнів 5-9 класів з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні було проведено лінійку-реквієм «Вічна пам’ять Героям!»
10 лют. 2020

УВАГА! КАРАНТИН!

На виконання протоколу №6 від 10.02.2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до наказу Заслуцького НВК №9 від 10.02.2020 року "Про призупинення освітнього процесу в Заслуцькому НВК" - призупинити освітній процес з 11.02 по 14.02.2020 року включноґ