21 лист. 2018

День Гідності та Свободи

Відбулася загальношкільна лінійка вшанування 5-ї річниці подій Революції Гідності та світлої пам’яті Небесної Сотні
16 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12 по 16 листопада у Заслуцькому НВК було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
12 лист. 2018

Відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Дубровицького відділу поліції старшим лейтенантом поліції Атаманець Вітою Ярославівною.

В рамках місячника правового виховання 12.11.2018 відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Дубровицького відділу поліції старшим лейтенантом поліції Атаманець Вітою Ярославівною.
2 лист. 2018

Екскурсія до районного суду

Місячник правового виховання для учнів Заслуцького НВК розпочався із поїздки до Дубровицького районного суду.
13 жовт. 2018

Котигорошко – 2018

В урочищі "Садовне", біля села Золоте, кожного року відбувається туристсько-спортивне свято "Котигорошко".
12 жовт. 2018

Спортивно – розважальний захід «Козацькі забави»

Нещодавно у НВК відбувся спортивно – розважальний захід «Козацькі забави». Це змагання для учнів, у якому учасникам потрібно було продемонструвати сильний характер і найкращі фізичні якості.
12 жовт. 2018

День захисника України

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
11 вер. 2018

Олімпійський урок

Сьогодні був проведений Олімпійський урок
3 вер. 2018

Перший дзвоник

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання.
5 черв. 2018

Свято Останнього дзвоника – 2018