9 лист. 2019

День української мови та писемності

15 жовт. 2019

Котигорошко 2019

Цьогорічне районне спортивно-туристське свято "Котигорошко -2019" завершилося впевненою перемогою команди нашої школи.
5 жовт. 2019

День учителя космічними силами несе свято

Осінь багата на свята, але у календарі є день, коли особливо піднесений настрій і у дорослих, і у малечі. День Учителя, День працівника освіти – це свято, у яке усі заклади освіти кольорово майорать банерами, квітами, мальовничими фотозонами.
16 вер. 2019

Тиждень протидії Булінгу

У Заслуцькому НВК з 16 по 20 вересня 2019 року проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
12 вер. 2019

Щоб щасливими зростати, про здоров'я треба дбати!
1 вер. 2019

День знань

Освітній заклад вітає всіх на казковому подвір’ї, тим більше, що привід зібрання неабиякої важливості – Свято знань! І саме в цей день кожного року у нашому закладі з”являється новий дзвінкоголосий перший клас, якого кличе вересень до школи, та змужнілі, серйозні, наповнені мрій випускники.
20 трав. 2019

Прощавай Букварику

20 травня для учнів 1 класу НУШ Гаврилюк Л.Ф. провела свято "Спасибі, Букварику".
3 трав. 2019

Педагогічна рада

3 травня 2019 року відбулося планове засідання педагогічної ради у формі панельної дискусії
5 квіт. 2019

Якщо просто говорити, то давайте садити рослинні символи нашої України

«Якщо просто говорити, то давайте садити рослинні символи нашої України»
20 бер. 2019

Сімейні перегони

Уже стало традицією у Заслуцькому НВК проводити спортивну гру «Сімейні перегони».