1 вер. 2017

Зі святом першовересня!

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом.
28 серп. 2017

Нові педагоги

на засіданні педагогічної ради, директор Рожко С.М. радо представив нових педагогів
11 серп. 2017

Заклад до роботи у новому навчальному році - готовий!

11 серпня відбулася перевірка готовності начального закладу до нового 2017-2018 н.р.
16 черв. 2017

Випускний у ДНЗ "Сонечко"

Святкова і радісна подія відбулася у дошкільному навчальному закладі "Сонечко", 9 вихованців стали його випускниками. На свято завітало чимало гостей, а діти отримали перші дипломи
13 черв. 2017

Стежками рідного краю

Незабутні хвилини провели вихованці пришкільного табору під час екскурсій до лісу та штучного озера біля с. Залужжя Дубровицького району
9 черв. 2017

День спорту

Колективну гру «Веселий експрес» у Заслуцькому НВК полюбляють учні і старших і молодших класів. Сьогодні команди подорожували станціями: «Пісенна», «Поетична», «Математична», «Художня», «Спортивна», Театральна». На зміну грі «Веселий експрес» прийшли спортивні змагання «Веселі перегони».
8 черв. 2017

Джура-2017

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, духовно багатої та фізично розвиненої особистості, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни, пропагування та популяризація здорового способу життя у пришкільному таборі «Веселковий дивосвіт» (Заслуцький НВК) проведено військово-спортивно патріотичну гру «Джура»
7 черв. 2017

Поїздка на Курашські гори

Жителі пришкільного табору «Веселковий дивосвіт», що на базі Заслуцького НВК, з великим нетерпінням чекали День еколога (7 червня). Саме в цей день була організована екскурсія на Курашські гори та с. Кураш Дубровицького р-ну.
26 трав. 2017

Останній дзвоник

Святково і урочисто продзвенів Останній дзвоник для школярів та вихованців Заслуцького НВК. З вітальними словами до учнів зверталися: директор закладу С.М. Рожко, в.о. начальника управління водного господарства А.Г. Яцковець, священнослужитель села отець Роман. Хлібом-пшеницею, рушниками- оберегами благословили випускників у подальшу путь батьки.
15 трав. 2017

З 10 по 13 травня у Заслуцькому НВК проходив Тиждень безпеки дорожнього руху