16 лист. 2018

З 12 по 16 листопада у Заслуцькому НВК було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Для учнів початкових класів проведено конкурс малюнків та години класного керівника «Азбука доріг. Школа Світлофора», «Дорожні знаки та їх значення», «Вчи і поважай правила дорожнього руху». Для старшокласників учитель основ здоров’я Яцута М. Ф. провела: інформаційно-розважальна гру  «Мій друг - безпечний рух» ( 5 клас), вікторину «Знай і вивчай правила дорожнього руху» (6 клас),  урок з теми «Безпека на дорозі – безпека життя» (7 клас),  заходи з надання першої долікарської допомоги під час ДТП: «Знаю, вмію, врятую» (8,9 клас), Єдиний національний урок «Безпека на дорозі  - безпека життя». На завершення Тижня для учнів 8-9 класів проведено в актовій залі виховний захід «Мій друг – безпечний рух».