Новий рік для дітей - це очікування дива

9 січ. 2018
Новий рік для дітей - це очікування дива, казки і бажань.

Новий рік для дітей - це очікування дива, казки і бажань. Вони стають ближчими і реальними, коли вміємо створювати і дарувати свято маленьким мрійникам. Лісова чепурна зелена красуня, справжній Дід Мороз - головні символи, яких очікують завжди з особливою теплотою. Хлопчики і дівчата органічно вписувалися у маскарадні костюми улюблених відомих персонажів і пухнастих звірят. Дід Мороз любить римовані рядки з дитячих вуст, і дітлахи про це добре знають. Веселі ігрові забави та конкурси ще більше підбадьорювали жваву малечу. Перешкоди і бар'єри долались завзято і наполегливо. І перемагала дружба. Ну який же Новий рік без солодких подарунків.

Свято пройшло в гарній та теплій атмосфері, як для дітей, так і для батьків з бабусями та дідусями. Діти мали нагоду познайомитися з казковими героями Бабою Ягою , які до них завітали та отримати подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.