«Святий та добрий Миколай, до нас у садочок завітай»

21 груд. 2017
Мабуть, кожен із нас у дитинстві чекав у гості Святого Миколая: міцно заплющував оченята, намагаючись заснути, щоб уранці знайти під подушкою довгоочікуваний подарунок. І ми вирішили подарувати казку малечі.

«Святий та добрий Миколай, до нас у садочок завітай»

Мабуть, кожен із нас у дитинстві чекав у гості Святого Миколая: міцно заплющував оченята, намагаючись заснути, щоб уранці знайти під подушкою довгоочікуваний подарунок. І ми вирішили подарувати казку малечі.

Святий та добрий Миколаю,

На тебе ждемо вже давно,

Що даш Ти нам – ми ще не знаєм,

Та просимо Тебе одно:

Ти нашим родичам дай сили,

Щоб виховати нас могли,

Від Бога втіхи дочекали,

Коли зростуть їх діточки.

Усьому нашому народу

Дай добру волю й много літ,

Щоб пісня – слава України,

Полинула на цілий світ.

За вікном кружляє сніг, а в дитячому садку свято. Це до вихованців завітав Святий Миколай.  Цієї зустрічі діти чекають з нетерпінням, адже Миколай приносить малятам подарунки та ласощі. На святі дзвінко лунали пісні і вірші про Миколая.  Дідусь  Миколай  привітав усіх присутніх зі святом і  побажав вихованцям міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх найзаповітніших мрій, вручив дітям подарунки та пригостив солодощами.