Не забувайте рідної школи

10 лют. 2018
Незабутня зустріч з випускниками 10 та 20 років після

Не забувайте рідної школи

Незабутня зустріч з випускниками 10 та 20 років після закінчення школи  відбулася у Заслуцькому НВК 10 лютого.  Зустріч із шкільним минулим  це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради.   У теплій, щирій, доброзичливій атмосфері  родинного свята   колишні випускники школи, а сьогодні   знавці своєї справи, зібралися в актовій залі навчального закладу, де поринули у спогади про своє шкільне життя. Звучали привітальні слова для  випускників від директора Рожка С.М., першої вчительки Харківець Л.А., класного керівника Бруяки Т.В.

Важко словами передати той стан душі, ті емоції, які відчували гості під час зустрічі. Тепла, зворушлива зустріч з дитинством та юністю. Випускники  поринули у безтурботні і щасливі дитячі літа, кожен пригадав улюблений предмет і вчителя, цікавий епізод із шкільного життя, перше кохання…     Між імпровізованими уроками звичайно були і "переви», під час яких виступали юні артисти.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди!

Галина Бруяка, педагог-організатор Заслуцького НВК